logo

 

Powiększanie biustu bez operacji

Zaraz obok pośladków, piersi (szczególnie małe) są jednym z najczęstszych przyczyn kompleksów wielu kobiet. Poprzez skupianie się na tym, co w wyglądzie jest nie do końca takie, jakie pożądają przedstawicielki płci pięknej, wiele z nich ma obniżoną samoocenę, co wpływa często na ich gorsze samopoczucie oraz niekontrolowane reakcje emocjonalne. Schematy współczesnego świata wykreowane przez media społecznościowe inspirują oraz motywują wiele kobiet do osiągnięcia idealnej sylwetki. Jednak, aby taką wypracować, potrzebna jest zmiana stylu życia i myślenia oraz konsekwentne treningi, na które trzeba po prostu poświęcić trochę czasu. Szybki tryb życia sprawia, że poddając się jakimś zabiegom, oczekujemy równie szybkich efektów. Dlatego właśnie wiele przedstawicielek płci pięknej myśli o powiększaniu biustu w klinikach chirurgii plastycznej. Dowiadując się jednak o przygotowaniach, kosztach oraz potrzebnej rekonwalescencji, porzucają swoje marzenia o pięknych, jędrnych i dużych piersiach. Istnieją jednak metody powiększenia piersi bez operacji, którym warto się przyjrzeć, aby w końcu cieszyć się wymarzonym rozmiarem miseczki.

Oto 10 głównych zalet przeróżnych metod powiększenia biustu bez operacji:

 1. Bezbolesny przebieg kuracji
 2. Nieinwazyjna metoda
 3. Alternatywa dla osób, które boją się operacji
 4. Unikanie długotrwałego przygotowania do operacji chirurgicznej
 5. Brak potrzebnego czasu rekonwalescencji pooperacyjnej
 6. Unikanie zakładania szwów
 7. Nieingerowanie sztucznymi środkami w organizm
 8. Możliwość zaprzestania naturalnej metody powiększania biustu w dowolnym momencie
 9. Widoczne efekty
 10. Wyższa samoocena i lepsze samopoczucie

Jak powiększyć biust bez operacji?

Niektóre kobiety myślą, że do poprawy swojego wyglądu potrzeba wielkich nakładów finansowych, wiążących się najczęściej z operacjami plastycznymi wykonywanymi w klinikach chirurgicznych. W pewnych kwestiach jest to prawda, ale nie zawsze. W odpowiedzi na potrzeby osób traktujących swój organizm poważnie i które nie chcą poddawać się operacjom chirurgicznym, powstały różnego rodzaju sposoby na bezoperacyjny i przez to nieinwazyjne powiększanie biustu.

Wyróżnia się 5 sposobów na powiększenie biustu bez operacji:

* Masaże na powiększenie i ujędrnienie piersi

Rozmasowywanie ciała było znane już w starożytności, gdzie ciała natłuszczano oliwką, zapewniając ich odpowiednie nawilżenie oraz wygląd. Odpowiednio dobrane ruchy poprawiają krążenie krwi, a przy masażu piersi, poprawia dystrybucję estrogenu, który wpływa na powiększenie biustu.

Masaż piersi można wykonywać samodzielnie bądź z pomocą partnera. W obu sytuacjach masowanie biustu musi być delikatne. Masowanie jednej lub obu piersi naraz powinno odbywać się także w komfortowej pozie – gdy masaż wykonywany jest samodzielnie, najlepiej jest wygodnie usiąść, gdy masaż robi partner, można położyć się na plecach. Masaż piersi wykonuje się codziennie okrężnymi ruchami (około 100 okrążeń na jedną pierś), kierując ruchy z dołu w stronę mostka, jednocześnie omijając brodawki.

Codzienne masaże mogą być dokończone hydromasażem pod prysznicem, polewając piersi naprzemiennie ciepłymi oraz zimnymi strumieniami wody. Jest to doskonały sposób na bezoperacyjne powiększanie piersi.

* Odpowiednia postawa fundamentem pięknego wyglądu biustu

Dobra postawa to nie tylko wyprostowanie pleców, ale także odpowiednie ułożenie głowy i miednicy, które automatycznie unoszą piersi. Ważne jest to, aby przy dobraniu takiej postawy nie odczuwać wysiłku mięśni. Prawidłowa postawa to inaczej linia przebiegająca przez całe ciało. Patrząc na ciało z perspektywy bocznej, można wyobrazić sobie taką pionową linię. Musi ona przebiegać przez poszczególne punkty:

* Naturalne tabletki na powiększenie biustu bez operacji

Należy wybrać takie suplementy diety, których naturalność i legalność potwierdzają certyfikaty. Wśród składników sprzyjających ujędrnieniu i powiększaniu piersi są:

Takie składniki można znaleźć między innymi w naturalnych suplementach PERFECT BUST. To właśnie odpowiedź na pytanie, jak powiększyć biust bez operacji, stosując naturalne i bezpieczne sposoby. Jest to sprawdzona metoda na nieinwazyjne powiększenie biustu, która rzeczywiście działa. Dostarczając wyżej wymienione składniki do organizmu, wpływa się nie tylko na jędrność piersi, ale także prawidłowe odżywienie i uelastycznienie całego ciała. Niesie to ze sobą kolejne, pozytywne konsekwencje, między innymi wyższe poczucie własnej wartości, pewność siebie i akceptację swojego ciała, które jest niezwykle ważne.

* Ćwiczenia ujędrniające biust

Od lat wiadomo, że ćwiczenia całego ciała mogą wpływać pozytywnie na jego poszczególne partie. Istnieją także ćwiczenia fizyczne, które pomogą w sposób bezoperacyjny ujędrnić piersi. Ważne, aby wykonywać je regularnie i nie poddawać się. Pamiętaj, o co walczysz!

Poniżej przedstawiamy kilka ćwiczeń:

 1. Brzuszki wykonywane na piłce do ćwiczeń z pewnością wpłyną pozytywnie na podniesienie piersi, postawę kręgosłupa i mięśnie brzucha. Najważniejszy jest dobór piłki, która nie wywoła uczucia dyskomfortu w odcinkach kręgosłupa.
 2. Trening dolnych partii mięśni brzucha świetnie sprawdzają się u kobiet, które zauważyły u siebie opadające piersi. Aby prawidłowo wykonywać te ćwiczenia, ważne jest, aby położyć się na podłodze, podkładając dłonie pod odcinkiem lędźwiowym, podciągając nogę do brzucha, nie odrywając przy tym kręgosłupa od podłogi. Wykonywać do 20 serii na każdą nogę dziennie.
 3. Dobrym sposobem na uzyskanie pięknego efektu jędrnych piersi jest wyciskanie hantli w pozycji leżącej. Ciężarki chwyć w obie dłonie na wysokości klatki piersiowej, podnosząc hantle do góry, prostując ręce (z wydechem), a następnie, wdychając powietrze, powrócić do pozycji startowej.
 4. Dodatkowym ćwiczeniem może być przybieranie pozycji jak do pompek, podczas której należy rozstawić ręce na szerokości barków, jednak z ugiętymi kolanami. Wyprostowane ręce powoli zginać tak, aby klatka piersiowa znalazła się pomiędzy łokciami (z wydechem).
 5. Dobrze sprawdza się także ściskanie jednej dłoni przez drugą przez kilka sekund. Ćwiczenie należy wykonywać w rozkroku, splatając przy tym dłonie na wysokości klatki piersiowej (z ugiętymi łokciami). 3 sekundy naciskania jednej dłoni na drugą pozwolą spiąć na moment całe ciało. Powtarzać do 20 razy dziennie.

Jeżeli jesteś nieprzychylna swojemu wyglądowi, odpowiedzią na Twoje wątpliwości jest PERFECT BUST. Efekty, które zapewnia, na pewno zmienią Twoje życie na lepsze: uzyskasz w naturalny sposób idealny rozmiar piersi, który na pewno Cię zadowoli oraz doda Ci pewności siebie.

* Dobrze dobrany biustonosz

Choć znany od dawna, to niestety jeszcze niedoceniany – brafitting, to jedno z najlepszych rozwiązań na odpowiednie ukształtowanie oraz ujędrnienie piersi. Jest to także nieinwazyjne powiększenie piersi, nie tylko wizualne! Wiele kobiet twierdzi, że mając małe piersi, powinno nosić rozmiar 75A, co nie musi być prawdą. Wówczas warto wybrać się do brafitterki, której głównym zadaniem jest dopasowanie do ciała danej kobiety idealnego stanika.

Chcąc dobrać odpowiedni biustonosz do swojego rozmiaru piersi oraz postawy, najlepiej zgłosić się do profesjonalnej i doświadczonej brafitterki, która będzie doskonale wiedzieć, jakie rozwiązania są najlepsze dla danej osoby. Badania wykazują, że niespełna 85% kobiet nosi źle dobrany stanik, co może wpływać nie tylko na niekorzystny wygląd, ale także negatywne skutki zdrowotne.

Zakup dobrze dobranej dla siebie bielizny zapewni również komfort codziennego życia. Unikniesz odstającego biustonosza lub wręcz przeciwnie — wystających poza zarys stanika piersi. Nagle poczujesz się lepiej i sama zauważysz pozytywne zmiany w postawie, ułożeniu oraz wyglądzie piersi.

Dla kogo nieinwazyjne metody powiększania biustu bez operacji?

Jeśli już wiemy jak nieinwazyjnie powiększyć biust, niekoniecznie z wykorzystaniem do tego operacji chirurgii plastycznej, jednak trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie, kto powinien te metody stosować. Do grupy osób, które powinny zastosować nieinwazyjne sposoby powiększania piersi, zaliczają się kobiety, które:

Warto podkreślić, że zaakceptowanie swojego wyglądu powinno nastąpić bez przyzwolenia otoczenia. Nie zwracając uwagi na opinie innych, należy naprawdę pokochać swoje ciało takim, jakim jest. Chcąc wpływać dobrze na swój organizm, można stosować ziołowe tabletki i naturalne metody na powiększenie biustu, ponieważ nie wpływają one negatywnie na procesy zachodzące w naszym organizmie. Wszelkie chirurgiczne zmiany dokonywane na ciele lub w jego wnętrzach zawsze niosą ze sobą ryzyko infekcji, bólu i innych, niekoniecznie miłych czynników. Natomiast dostarczanie w odpowiednich dawkach naturalnych substancji i ziół do organizmu zawsze będzie miało pozytywne skutki.

Efekty naturalnych sposobów na powiększenie biustu

Stosując powyższe metody, można zadbać nie tylko o powiększenie biustu, ale także o poprawę wyglądu całego ciała i polepszenie swojego samopoczucia. Piersi to w końcu symbol kobiecości i atut figury, do której wiele osób przykłada ogromną wagę. To od „właścicielki” biustu zależy jego wygląd, kształt, jędrność, a także, bardzo ważne – zdrowie. Warto robić wszystko, aby czuć się dobrze, mając swój wymarzony biust.