logo

Żel i krem na powiększanie biustu PERFECT BUST+

Błyskawicznie poprawia jędrność i powiększa biust!

Stosowałaś rozmaite suplementy na powiększenie biustu, ale żaden nie spełnił Twoich oczekiwań? Wypróbuj PERFECT BUST+, stanowiący połączenie formuły VOLUPLUS™, masy perłowej oraz naturalnych wyciągów roślinnych. Dzięki temu ten rewolucyjny żel-krem do biustu nie tylko odżywia, ale też uelastycznia, kształtuje i rozświetla piersi.

W składzie PERFECT BUST gel znajdziesz m.in.:

Staranne połączenie składników, jakim wyróżnia się żel-krem ujędrniający do biustu PERFECT BUST, powoduje odkładanie lipidów w piersiach. Dodatkowo wpływa także na mikrocyrkulację oraz zatrzymuje proces wiotczenia skóry, dzięki stymulacji syntezy kolagenu. Naturalne zioła poprawiają metabolizm tkanki łącznej i wiązadeł podtrzymujących biust. Wypróbuj gel PERFECT BUST, który zadba o prawidłowe napięcie skóry i przywróci jej gładkość. Ciesz się jędrnym biustem. Sprawdź krem na powiększanie piersi!

Moc naturalnych składników

Połączenie mecalignanu, pereł, morszczynu, cytryny i nagietka działa wielofazowo, niczym suplementy diety. Kremy do biustu lub gel PERFECT BUST powodują nie tylko powiększenie piersi, ale przede wszystkim odżywiają skórę piersi, poprawiając jej wygląd.

Ciąża lub intensywne odchudzanie często powoduje wiotczenie skóry. PERFECT BUST cream lub gel, dzięki pobudzeniu wzrostu tkanek piersi, może być stosowany dla wzmocnienia pozbawionego jędrności, biustu oraz kształtują go. Pomaga przy tym wyrównać poziom składników odżywczych, a wyciągi zawarte w składzie, wspierają cykl odkładania lipidów w komórkach tłuszczowych wypełniających piersi.

Uwaga! Suplementy na powiększenie biustu – kremy i żele PERFECT BUST+ nie zawierają hormonów, dlatego są przeznaczone również dla kobiet przechodzących menopauzę oraz będących w trakcie menstruacji.

Jak działają składniki suplementu na powiększenie biustu PERFECT BUST+ Gel?

Pomyśl o nowej bieliźnie – biust w większym rozmiarze!

Wystarczą zaledwie trzy miesiące, aby suplementy na powiększenie biustu, zaczęły działać cuda. Klientki zgodnie twierdzą, że po kolejnych trzech konieczny jest zakup biustonosza w większym rozmiarze! Wypróbuj krem lub gel na powiększanie piersi PERFECT BUST+.

Warto pamiętać, że intensywność działania suplementów PERFECT BUST+ zależy od predyspozycji organizmu. Metabolizm, ciężar ciała oraz uwarunkowania genetyczne determinują intensywność powiększania piersi.

Efekt PERFECT BUST+ Gel lub Cream

Mówi się, że to uwarunkowania genetyczne wpływają na wielkość piersi, natomiast istnieją czynniki determinujące jego wypełnienie lub kształt. Drakońskie diety, ciąże czy karmienie piersią mogą deformować biust. Jak sobie z tym radzić?

Kremy do powiększania biustu PERFECT BUST+ działają wielofazowo, dzięki czemu pobudzają organizm do wytwarzania naturalnej tkanki tłuszczowej. Nie działa przy tym inwazyjnie na gruczoły sutkowe.

Dla jakiego biustu przeznaczony jest krem powiększający do biustu PERFECT BUST+ Gel lub Cream?

Sekret PERFECT BUST+

Skuteczność suplementów na powiększenie biustu PERFECT BUST+ tkwi w odpowiednio dobranych składnikach. Tylko starannie selekcjonowane, naturalne zioła, pozwalają poprawiać funkcjonowanie całego organizmu. Wypróbuj PERFECT BUST+ Cream lub Gel i ciesz się drugą młodością!

Za najbardziej istotny element strukturalny biustu, wpływający na jego kształt i rozmiar, uznaje się obecnie tkankę tłuszczową. Zlokalizowany po obu stronach mostka i połączony z mięśniem piersiowym większym, biust jest półkulisty, na co wpływa sam gruczoł oraz otaczająca go tkanka. Jego struktura zmienia się w zależności od etapu życia kobiety, jednak zachowuje pewne stałe, podstawowe cechy i struktury, które składają się na fizjologię i wygląd piersi.

Pierś to gruczoł mlekowy uformowany z płatów i przeplatany tkanka łączną. Każdy płat dzieli się na mniejsze płatki, łączące się w większy przewód (przewód mleczny) poprzez kanały międzypłatowe. Tkanka tłuszczowa, występująca w ilości zbliżonej do tkanki gruczołowej, zlokalizowana jest bezpośrednio pod skórą, ale pomiędzy tkanką gruczołową, a także zaraz za nią, ale przed mięśniem piersiowym. Na biust składają się również naczynia krwionośne, limfatyczne oraz zakończenia nerwowe, które czynią go wrażliwym.

Tkanka tłuszczowa, razem z tkanką łączną i tzw. więzadłami Coopera (więzadła wieszadłowe sutka, łączą gruczoł ze skórą), to kluczowe elementy kształtujące i utrzymujące biust, pozwalające na jego przesuwanie się wzdłuż i poniżej mięśnia.

Stosowanie Perfect Bust + Gel jest szczególnie zalecane:

Unikalna formuła

Tajemnicą PERFECT BUST+ Gel jest dopracowana w najmniejszych detalach receptura. Użyte do produkcji komponenty, to naturalne i najwyższej jakości składniki o właściwościach wspierających organizm. Zarówno żel, jak i krem na powiększanie biustu PERFECT BUST zawierają substancje, które mają pozytywny wpływ na poprawę wyglądu piersi.