logo

 
 

Koszt powiększenia biustu

W środowisku kosmetycznym i medycyny estetycznej często panuje przekonanie, że chcąc polepszyć swój wygląd, trzeba ponieść swoją cenę: nie tylko tę dotyczącą rekonwalescencji, ale także tę z zakresu finansów.

Cena za operacyjne powiększenie piersi

Wiele osób zastanawia się, ile naprawdę kosztuje powiększenie biustu. Cena uzasadniona jest wysokimi kosztami urządzeń, które są wykorzystywane do operacji, podawanym pacjentce znieczuleniem, wieloletnim doświadczeniem lekarza przeprowadzającego operację, drogimi składnikami (implanty wypełnione żelem silikonowym lub solą fizjologiczną), założeniem szwów, opieką nad pacjentką i wielu innych czynników. Patrząc na cenniki klinik zajmujących się operacjami plastycznymi, można złapać się za głowę i…portfel. Wiele kobiet, dowiadując się, ile kosztuje powiększenie biustu, po prostu rezygnuje z takiej operacji i, niestety, z marzeń o pięknych i jędrnych piersiach. W końcu koszty wahają się od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Cennik operacyjnego powiększenia biustu

Zestawiając obiektywnie ceny z różnych źródeł, przedstawiamy średnią cenę powiększenia biustu metodą operacyjną:

Rodzaj zabiegu Cena
Powiększenie biustu implantami okrągłymi 13 000 zł
Powiększenie biustu implantami anatomicznymi 16 000 zł
Wymiana implantów okrągłych 14 500 zł
Wymiana implantów anatomicznych 16 500 zł
Podniesienie piersi 14 000 zł
Wyjęcie implantów 6 000 zł

Trzeba przyznać, że trzeba uzbierać trochę pieniędzy na powiększanie biustu. Cena, która widnieje powyżej, nie jest jednak ostateczną.

Nie tylko koszty operacji…

Warto dodać, że przed wykonaniem operacji powiększenia piersi należy odbyć liczne konsultacje, gdzie jedna kosztuje co najmniej 200 złotych. Przed operacją wykonuje się także badania krwi, moczu, serca i tkanek, takie jak:

Te badania, robione prywatnie, również kosztują. I nie jest to kwestia kilkudziesięciu, a kilkuset bądź nawet kilku tysięcy złotych.

Czy można taniej?

Jeśli decydujesz się na dość inwazyjną, chirurgiczną metodę powiększania biustu, to cena raczej się nie zmieni. Możesz jednak wybrać bezpieczniejsze rozwiązanie, które nie będzie zmuszało Cię do wprowadzania implantów z silikonu lub tkanki tłuszczowej w swoim ciele. Propozycją jest naturalna suplementacja środkami PERFECT BUST. Są to innowacyjne produkty, dzięki którym efekty, o których marzą setki kobiet, czyli piękne, jędrne i większe piersi, są tak naprawdę na wyciągnięcie ręki, bez wielogodzinnej operacji chirurgicznej, długotrwałej rekonwalescencji i ogromnych nakładów finansowych. PERFECT BUST to odpowiedź na potrzeby osób, chcących czuć się pięknie, kobieco i wyjątkowo.